Детально про скло

Винесення і розширення балкона

Розширення і винесення балкона - це чудове рішення для збільшення площі. У багатьох будинках старого планування балкони настільки малі, що буває дуже важко використовувати їх в будь-яких господарських цілях і навіть для відпочинку. Компанія «Віконечко» пропонує вам прекрасний вихід - зробити розширення вашого балкона, і, таким чином, створити нове, більше приміщення у вашій квартирі. Наша фірма має великий досвід у проведенні різних робіт по склінню, розширенню, обшивці та іншого благоустрою балконів і лоджій. Ми ставимо понад усе комфорт наших клієнтів, тому всі роботи проведемо швидко і на найвищому рівні!

 

Варіанти збільшення площі балкона

В основному використовуються два способи збільшення площі балкона

  1. Винесення (винос) балкону.
  2. Розширення балкону.

У чому особливості цих двох способів?

  1. Винесення (винос) балкона - це зміщення заскленої частини або парапету назовні, на 20-30 см. Таке зміщення можна зробити в декількох напрямках або тільки в одному, наприклад, вперед або вбік. При збільшенні площі балконів зазвичай роблять винесення в декількох напрямках, а лоджії дозволяють зробити винос тільки вперед.
    Винос може бути таких типів:
    • винесення балкону по підлозі - здійснюється шляхом зміщення парапету. Для цього старий парапет знімають і нарощують балконну плиту в потрібному напрямку за допомогою металевого швелера. Необхідно враховувати, що вага балконної плити після цього стає більшою, тому потрібно додатково закріпити її в стіні будівлі. Таке нарощування плити підсилює її і продовжує термін служби;
    • винесення балкону по підвіконню - проводять без знесення парапету. В цьому випадку до парапету приварюють металеві конструкції, що виходять за його межі назовні. У цьому місці формують підвіконня. Монтаж скління здійснюють по зовнішньому периметру підвіконня. Такий винос - найбільш популярний варіант збільшення площі балконів і лоджій.
  2. Розширення балкона - це суттєве збільшення площі балконної плити, при якому часто встановлюють додаткові плити. Установка додаткових металевих конструкцій і бетонних плит значно обважнює балкон, тому потрібно зробити більш потужним його укріплення. Значні розширення балконів часто роблять на перших поверхах будинків, де є можливість додаткової опори конструкцій балкона безпосередньо на грунт.

 

Компанія «Віконечко» - фахівець в розширенні балконів

Якщо ви мрієте про великий та затишний балкон, на якому зможете відпочивати або займатися господарськими справами - звертайтеся в нашу компанію! Ми зробимо не тільки розширення площі вашого балкона чи лоджії, але і запропонуємо вам внутрішню і зовнішню обшивку, а також скління високоякісними профілями REHAU. Ціна наших послуг відповідає високій якості роботи! Для вимірів, а також розрахунку вартості робіт та матеріалів ми надішлемо до вас замірника. Всі виміри в Києві і області проводяться безкоштовно!

Ми високо цінуємо ваш комфорт! Компанія «Віконечко» - найкращий вибір для розширення, утеплення і скління ваших балконів!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net