Детально про скло

Гарантійні зобов'язання компанії "Віконечко" - ТОВ "Ніка-Нор"

Що важливо при покупці чого-небудь, так це гарантія на товар і послуги в даній галузі. Чи довіряти компанії, яка має погану репутацію або компанії, тільки-тільки з'явилася на ринку.
 
Ми працюємо вже 10 років і надаємо гарантію на наші вироби 5 років, протягом яких ми зобов'язуємося усувати неполадки, що виникли протягом цього часу. Чим ми можемо пишатися, так це тим, що таких викликів було небагато, і в основному вони пов'язані з механічними пошкодженнями з вини третьої сторони. Це говорить про сукупність важливих факторів при виготовленні і установки вікон.
 
Ми використовуємо лідерів нашого ринку з продажу та якості - це профіль REHAU та фурнітура MACO, а також, що дуже важливо, в наших вікнах не використовується полегшене армування, чого страждає жорсткість конструкцій, і на чому економлять деякі виробники, на догоду своїй фінансовій вигоді, наслідком якого є погіршення якості.
 
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

  1. пропорційного зменшення ціни; 
  2. безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк; 
  3. відшкодування витрат на усунення недоліків товару. 

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

  1. розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми; 
  2. вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар. 

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net