Детально про скло

Про компанію "Віконечко" - ТОВ "Ніка-Нор"

Зареєстрована торговельна марка « Віконечко » об'єднує споріднені за походженням ТОВ «Ніка- Нор » , ТОВ «Шрек і Птах» та ФОП «Чайка». ТОВ «Ніка- Нор » почав свою діяльність ще в 2002 році в місті Вишгороді Київської області як невелике сімейне підприємство, що виробляє вікна і двері для «своїх » клієнтів з профільних систем REHAU ( Німеччина ) . При цьому персонал підприємства постійно проходив навчання у відомій Академії REHAU , тому з самого початку нашої діяльності ми віддані дотриманню технології і оригінальним комплектующим , а значить високій якості наших вікон і правильному монтажу .
 
За минулі 10 років ми виготовили і встановили десятки тисяч вікон у місті Києві та області , маємо величезну кількість вдячних клієнтів і бездоганну репутацію у наших постачальників .
 
Наші сьогоднішні вікна - це технологічні конструкції , повністю відповідають сучасним вимогам українського ринку і всіляким стандартам. Продовжуючи працювати з профілями німецького REHAU , ми встановлюємо в наші вікна надихаючу австрійську фурнітуру MACO - одного з лідерів світового ринку своєї галузі. Якісний склопакет з енергозберігаючим покриттям - одна з особливостей наших вікон , адже ми працюємо тільки з лідерами виробництва склопакетів в Україні


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net