Детально про скло

Сертифікати фірми "Віконечко"

Ми - це фірма «Віконечко». Працюємо для вашого комфорту вже більше 10 років. Наша діяльність підкріплена сертифікатами: на продукцію сертифікатом відповідності. Всі матеріали, які ми використовуємо, є справжніми і поставляються від виробника.

У нас працюють справжні майстри своєї справи. І заміри, і подальший монтаж буде здійснено по вищому розряду. Ми цінуємо ваш час, тому завжди виконуємо роботи вчасно.

Ми вважаємо, що головне в роботі якість і репутація. Багаторічний досвід показує, що напрямок обрано правильно. А постійні клієнти, які рекомендують нас, тільки підтверджують це.

Ми прислухаємося до всіх побажань клієнтів. Саме це допомагає виконувати роботи з підбору та монтажу лоджій, вікон в найкоротші терміни. Наші клієнти задоволені, а значить, ми працюємо не даремно.

Ми даруємо комфорт, а наші ціни на вікна і балкони досить демократичні. Кожен знайде собі варіант по своєму бюджету. Використовуємо комплектуючі тільки від виробників і тільки з урахуванням вартості всього проекту. Наша кошторис завжди прозора, ви в курсі всіх витрат.

Телефонуйте і замовляйте вікна, балкони та лоджії в Україні за приємними цінами. А ми завжди підемо назустріч і підберемо найоптимальніший варіант.


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net