Детально про скло

Металопластикові двері в Києві та інших містах України

У кожному будинку двері - один з найважливіших атрибутів затишку, комфорту і безпеки. Це невід'ємна деталь інтер'єру, яка підкреслює обраний стиль і прикрашає приміщення. Від її міцності та якісного виконання залежить естетика будинку і зручність проживання в ньому. Сучасні металопластикові двері відмінно себе зарекомендували з точки зору бездоганної експлуатації. Вони забезпечують відмінну тепло- і звукоізоляцію, значну герметичність і зносостійкість. Міцна конструкція таких дверей витримує високу прохідність, тому підходить для установки не тільки в житлових і офісних приміщеннях, але і в магазинах або банках, де потік людей дуже великий. Якщо ви дбаєте про якість, безпеку, надійність і естетичність, вхідні металопластикові двері - ідеальний вибір! Не задовольняйтеся малим і не вибирайте дешеві аналоги! Як відомо, скупий платить двічі!

 

Переваги металопластикових дверей

 1. Довговічність. Такі двері прослужать десяток років і не втратять своєї функціональності. Вони залишаються такими ж надійними, як і під час установки.
 2. Висока естетичність. Навіть після тривалої експлуатації вироби не розтріскуються на морозі, не жовтіють і не вимагають особливого догляду або обслуговування.
 3. Міцність конструкції за рахунок того, що при виробництві застосовується металева арматура і посилений профіль.
 4. Відповідність матеріалів виготовлення світовим екологічним стандартам, завдяки чому пластикові двері можуть встановлюватися в школах, садочках, лікарнях і поліклініках.
 5. Застосування різних типів заповнення, тому дизайн металопластикових дверей виходить неповторним.
 6. Можливість додаткової комплектації елементами підвищеної безпеки.

Замовляти металопластикові двері вигідно, адже це інвестиція в майбутнє. Завдяки своїм енергозберігаючим якостям, така конструкція економить тепло, ресурси. Заплативши один раз, ви зможете постійно економити на витратах в майбутньому.

 

Типи металопластикових дверей і особливості їх експлуатації

Сьогодні двері з металопластику використовуються всюди. Житлові приміщення, офіси, громадські і державні установи, магазини - такі конструкції трапляються буквально на кожному кроці. При цьому вони можуть бути різними в залежності від передбачуваних умов експлуатації. Зокрема пластикові двері використовуються як:

 1. Вхідні, які прийнято встановлювати в квартирах, приватних будинках і установах. Вони виготовляються з масивного профілю з підвищеною жорсткістю, комплектуються посиленою фурнітурою, а також доводчиками в місцях з інтенсивною прохідністю. Такі двері з ПВХ забезпечують максимальну шумо- і теплоізоляцію в приміщенні.
 2. Міжкімнатні, які розділяють приміщення всередині будинку. Вони легші, естетично привабливі. Виконуються в різних колірних гамах, тому впишуться у вже сформований інтер'єр приміщення. Міжкімнатні двері можуть бути стандартними разпашними, а також розсувними в залежності від побажань замовника.
 3. Балконні, з'єднані блоком разом з одним або двома вікнами. Вони забезпечують прекрасний захист від холоду, пилу, шуму і прикрашають приміщення, частково скляться. Ручки встановлюють по обидва боки, тому ви можете вийти на балкон і прикрити за собою двері.

 

Вартість металопластикових дверей

За своїм визначенням якісні речі не можуть коштувати дешево. Це ж не одноразовий посуд, яким покористувався і викинув. Те ж стосується і металопластикових дверей. Вирішивши купити їх на замовлення, ви вкладаєте гроші в свою безпеку і комфорт. Нехай ціна на конструкцію не буде занадто низькою, проте повністю виправдається довгостроковою і якісною експлуатацією.

Дізнатися розцінки на металопластикові двері можна по телефону:

(044) 360 2526; (067) 179 2233; (063) 040 6767

 

Металопластикові двері від компанії "Віконечко"

 1. Дверний профіль - більш широкий (94-118 мм в залежності від профільної системи). Товщина армування - не менше 2 мм.
 2. Зварні кути, які з'єднуються механічно і забезпечують довговічність конструкції.
 3. Двоконтурне еластичне ущільнення, що захищає від протягів.
 4. Зносостійкі дверні петлі, які витримують вагу 120-160 кг кожна.
 5. Надійні замки, що забезпечують максимально щільний притиск стулки.
 6. Поріг - низький алюмінієвий, який практично не виступає над підлогою, або у вигляді пластикової рами.

Ми пропонуємо якісні пластикові двері Rehau (Рехау), які зроблять ваше проживання в квартирі або користування будь-яким приміщенням комфортним, приємним і безпечним. Поспішайте обладнати житло і офіс по вищому розряду!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net