Детально про скло

Арочні двері - ексклюзивна окраса вашого дому

Тим, хто прагне створити модний, стильний і сучасний екстер'єр або інтер'єр свого будинку, варто купити арочні двері. Такі конструкції нерідко використовуються в ресторанах, кафе, розважальних закладах та приватних будинках. Їх цінують за бездоганний зовнішній вигляд, завдяки якому будь-яка будівля перетворюється до невпізнання. Вони підкреслюють нестандартне оформлення, привносять легкий відбиток часу і затишок, а також справляють незабутнє враження на всіх гостей. Це справжній витвір мистецтва, гідний найвищих похвал.

Доречними арочні двері будуть як зовні, так і всередині приміщення. Вони створюють розкішний дизайн і підкреслюють індивідуальність своїх власників. Їм під силу візуально збільшити приміщення, зробити його більш просторим і світлим. Звичайно, такі конструкції менш досконалі технічно, ніж двері інших форм, проте повністю перекривають цей недолік своєю оригінальністю і естетичністю. До того ж стараннями сучасних виробників вдалося значно підвищити функціональність арочних дверей.

 

Якими бувають арочні двері?

Широке розповсюдження такої форми дверного отвору призвело до того, що з'являються все нові види втілень цих конструкцій. Вони залежать від особливостей приміщення, в якому планується установка, його призначення, а також побажань замовника. Зважаючи на, це арочні двері класифікуються за такими ознаками:

  1. Призначення. Зокрема, це вхідні двері, які можна встановлювати зовні будинків, а також міжкімнатні, здатні істотно урізноманітнити інтер'єр будинку.
  2. Матеріал. Спочатку двері у формі арки виготовлялися з дерева, проте сьогодні існують інші варіанти. Вельми ефектно виглядають металопластикові конструкції, які за якістю і функціональністю нічим не поступаються своїм попередникам. Вони надійні і забезпечують більшу тепло- і звукоізоляцію. Найдоступніший за ціною варіант - пластикові двері, які також довго прослужать.
  3. Кількість стулок. Двері арочної форми можуть бути одностулковими, а також двостулковими, коли дверний отвір перевищує позначку 1000 мм. Другий варіант виглядає більш розкішно і ефектно.
  4. Тип відкривання. Виходячи з особливостей дверного отвору і самого приміщення, можна замовити звичну розпашну конструкцію, коли стулки відкривають в одну сторону, або маятникову з можливістю відкривання в будь-якому напрямку (вперед і назад).

Також арочні двері можуть бути декоровані різними елементами, зокрема, скляними вставками або фільонками. Ці деталі служать додатковою прикрасою і підкреслюють естетичність самої конструкції.

 

Вартість арочних дверей в Києві та інших містах України

З огляду на свої конструктивні особливості двері арочного типу коштують трохи дорожче, ніж звичайні прямокутні вироби. Остаточна ціна буде залежати від матеріалу виготовлення, розміру дверного полотна і наявності додаткових елементів.

Телефонуйте і дізнавайтеся розцінки на виготовлення арочних дверей за телефоном:

(044) 360 2526; (067) 179 2233; (063) 040 6767

 

Металопластикові арочні двері від компанії "Віконечко":

  1. Мають надійну герметизацію прямих і напівкруглих стиків, що забезпечує щільне прилягання стулок.
  2. Покриті антивандальної плівкою, яка захищає від вологи і механічних пошкоджень.
  3. Мають антигрибкову і антибактеріальну поверхню.
  4. Прості у догляді, не потребують спеціальних засобів для чищення.

Двері виготовляються на замовлення і можуть бути цільними або з комбінованим полотном, з різним типом покриття. Ви отримуєте якісну і надійну конструкцію, яка повністю відповідає смаковим очікуванням. А ціна приємно здивує.


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net