Детально про скло

Обшивка балконів від фірми «Віконечко» - найкращий вибір

Якщо ви зайнялися благоустроєм балконів у вашому будинку - вам не обійтися без обшивки. Обшивка дозволяє не тільки значно поліпшити вигляд балкона або лоджії, але і відіграє значну роль в їх утепленні.

Фахівці фірми «Віконечко» мають великий досвід в облаштуванні обшивки балконів як всередині, так і зовні. Зверніться в нашу компанію, і ви довіритеся справжнім професіоналам! При роботі ми враховуємо всі побажання клієнтів, гарантуємо високу якість роботи, естетичний вигляд і довговічність обшивки. Ви можете одночасно замовити у нас засклення і обшивку балконів і лоджій. Наша фірма має більш ніж десятирічний досвід роботи, і на сьогоднішній день є одним з визнаних лідерів з високоякісного скління в Україні.

 

Типи обшивки балконів і лоджій

Розрізняють два типи обшивки.

  • Внутрішня обшивка - робиться всередині балкона або лоджії, служить для утеплення стін, надає приміщенню гарного і затишного вигляду. Балкон виглядає набагато естетичніше, коли його цегляні чи бетонні стіни акуратно обшиті дерев'яною вагонкою або пластиком.
  • Зовнішня обшивка - служить для утеплення парапету балкона, його зміцнення і поліпшення виду. Зовнішню обшивку краще робити з використанням високоміцних матеріалів, наприклад, профнастилу або пластикового сайдингу.

 

Матеріали, які використовують для обшивки балконів

Сучасна промисловість виробляє безліч різноманітних матеріалів, якими можна обшити балкони. Ми розглянемо кілька видів, найбільш придатних для цього.

  • Вагонка - дерев'яна або пластикова вагонка є одним з найкращих варіантів внутрішньої обшивки балкона чи лоджії. Дерев'яна вагонка - гарний і екологічно чистий матеріал, який надасть вашому балкону вигляду витонченої веранди. Пластикова вагонка більш функціональна, легко миється, буває різних кольорів, в тому числі і під дерево.
  • Профнастил - чудово підходить для зовнішньої обшивки. Він характеризується простотою монтажу, високою міцністю, стійким забарвленням.
  • Пластиковий сайдинг - полівінілхлорідний профіль, який володіє високою міцністю, морозостійкістю, пожежобезпечністю. Стійкий до вицвітання. Чудовий варіант для зовнішнього облицювання балкону.

 

Замовте обшивку балкону в компанії «Віконечко» вже зараз!

Для жителів Києва і області ми проводимо всі виміри безкоштовно! Наші фахівці підберуть найбільш підходящі для вашого балкону матеріали за прийнятними для вас цінами, швидко розрахують вартість робіт. Всі монтажні роботи будуть проведені швидко і якісно. Ви будете задоволені вашим оновленим балконом, який довгі роки радуватиме вас бездоганним виглядом.

Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, і замовте обшивку балкона вже сьогодні!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net