Детально про скло

Алюмінієві вікна – сонячний простір великих приміщень від ТМ Віконечко

Кожне просторе, велике приміщення треба склити із врахуванням його особливостей. У деяких випадках кращий варіант засклити великі приміщення – алюмінієві вікна Rehau.

ТМ Віконечко пропонує придбати алюмінієві вікна в Києві, гарантуючи кращу якість виготовлення, професійний монтаж, конкурентоспроможну ціну і найвищий ступінь реалізації ваших очікувань. Ми з максимальною повагою ставимося до кожного нашого клієнта і, перш, ніж ви остаточно вирішите, пропонуємо вам познайомитися з описом умов та ситуацій, в яких алюмінієвий профіль справді незамінний, з перевагами та недоліками цього виду конструкцій.

 

Фахівці ТМ Віконечко радять застосовувати алюмінієві конструкції вікон Rehau для:

– балконів, лоджій, терас, веранд (плюс фото);

– фасадів будинків, вітрин магазинів, відносно легких дверей із хорошими запірними характеристиками, що активно використовуються протягом робочого дня (плюс фото);

– альтанок, зимових садів, теплиць (плюс фото);

– складських приміщень, різноманітних господарських прибудов (плюс

фото);

– критих переходів з однієї споруди в другу (плюс фото);

– нашим фахівцям доводилося також виконувати замовлення на виготовлення маленьких «глухих» алюмінієвих вікон (із проймою меншою за людську голову) для задніх та бічних стін капітальних гаражів, ангарів, приміщень у цокольних поверхах та підвалах (плюс фото).

 

Якщо Вас зацікавив алюмінієвий профіль Рехау, пропонуємо ознайомитися зі широким спектром його переваг.

Наші фахівці, що працюють із алюмінієвим профілем, вважають, що, замовивши алюмінієві вікна в ТМ Віконечко, ви отримаєте виріб, який не раз вас приємно здивує і цілком заслужено примусить себе поважати.

Алюмінієвий профіль:

– екологічно абсолютно не шкідливий;

– конструктивно достатньо жорсткий та надійний;

– не боїться корозії, термін служби – до 80 років,

– без видимих наслідків та деформацій витримує найрізкіші перепади температур;

– зручний для монтажних робіт за рахунок легкості, надійності та відсутності зварних швів;

– стійкий до агресивного зовнішнього кліматичного середовища – спеки, морозу, дощів та сильних вітрів.

Звертаємо Вашу увагу на, мабуть, єдиний недолік алюмінію – він добрий провідник і тепла, і холоду. Однак і цей недолік усунули інженери Rehau.

 

Ми можемо вже сьогодні запропонувати вам «теплий» алюмінієвий профіль для дверей та інших конструкцій.

Як з’явився «теплий» алюмінієвий профіль? В основі новаторського рішення, яке суттєво збільшило конкурентний потенціал алюмінієвих конструкцій, є простий логічний висновок. Якщо алюміній хороший провідник тепла та холоду, то необхідно розділити алюмінієвий профіль на дві частини і з’єднати їх при допомозі не менш жорсткого та надійного, ніж алюміній, діелектрика – так, щоб одна половина конструкції була ззовні, а друга – всередині приміщення. В якості ізолюючого матеріалу було обрано поліамід – пластик, армований скловолокном. Поліамід не проводить ні тепла, ні холоду і в підсумку користувач отримує вікно чи двері з алюмінію, який зісередини має температуру приміщення, а ззовні – температуру зовнішнього середовища. Поліамід чудово амортизує деформацію металу від перепадів температур, що не впливає на жорсткість, надійність та довговічність конструкції профілю. Отак алюмінієві вікна та двері стали «теплими».

 

Як визначити який алюмінієвий профіль використовувати у конкретному приміщенні: «теплий» чи звичайний?

Дайте собі відповідь на питання: чи надто теплим у холодну пору року буде приміщення, віконні та дверні пройми якого ви хочете засклити конструкціями з алюмінієвого профілю? Якщо різниця температур ззовні та всередині буде достатньо великою і ви хочете уникнути появи конденсату на внутрішній стороні вікна чи дверей, радимо обрати «теплий» алюмінієвий профіль. У всіх інших випадках вам підійде звичайний алюмінієвий профіль Рехау.

Замовляючи вікна з алюмінієвого профілю, не забудьте, що в ТМ Віконечко вони можуть бути виготовлені у двох варіантах:

– вікно, що відкривається традиційно, нарозтвір;

– вікно, що відкривається, розсуваючись в обидва боки.

Розсувні вікна особливо ефективні для балконів і лоджій, оскільки у відкритому положенні не потребують додаткового простору.

Колір алюмінієвого профілю може бути звичайний – срібний металік. За вашим бажанням ми пофарбуємо профіль у будь-який потрібний вам колір, який вдало поєднається з кольоровими тонами стін вашої квартири, будинку, виробничої чи господарської споруди. 

 

Переваги
1
Конструкції з алюмінієвого профілю від ТМ Віконечко не раз здивують вас своєю надійністю і викличуть до себе щиру повагу.
2
Вікна з алюмінієвого профілю – «довгожителі» серед віконних конструкцій.
 
3
Якісний монтаж алюмінієвого вікна від ТМ Віконечко неодмінно оцінять ваші онуки.
4
Якщо надійність та довговічність для вас – основні критерії, замовляйте алюмінієві вікна у ТМ Віконечко.
 
5
Правильно встановлені фахівцями ТМ Віконечко алюмінієві вікна і двері ніколи не поставлять вас перед проблемою «вікової деформації» чи вразливості перед агресивними впливами дощів, спеки, морозів та інших несподіванок зовнішнього світу.
6
«Теплий» алюмінієвий профіль ваших вікон та дверей, виготовлених ТМ «Віконечко», навіть у суворі морози здивує вас нехолодним, «живим», дружнім доторком.
 

Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net