Детально про скло

Екологічні металопластикові вікна Рехау

Сучасний час диктує людині активний спосіб життя. Тому, виробництво металопластикових вікон в Києві також не стоїть на місці. Віконна компанія Віконечко виробляє високоякісну продукцію завдяки впровадженню інноваційних технологій у виготовлення надійних, міцних металопластикових конструкцій. Продукція виробника "Віконечко" вигідно відрізняється високими стандартами якості, екологічно-чистими компонентами. Екологічні вікна компанії Віконечко мають сертифікати якості, відповідні європейським стандартам.

Еко-вікна не приносять шкоди навколишньому середовищу, при цьому зберігаючи мікроклімат приміщення. В процесі виготовлення металопластикових вікон, кожна деталь проходить декілька рівнів контролю якості в спеціальних лабораторіях. Використання нових матеріалів дозволяє підвищити якість продукції, підвищити її екологічні характеристики.
При виготовленні екологічних вікон Віконечко використовуються профілі німецького концерну Рехау (REHAU). Компанія Рехау є одним з лідерів серед виробників металопластикових вікон в сфері інновацій. Останні розробки концерну: система REHAU GENEO і п'ятикамерна система Delight-Design.

На даний момент віконна система Рехау GENEO є однією з кращих у сфері енергозбереження та звукоізоляції. Інновація системи REHAU полягає в використанні високоміцного матеріалу ядра профілю - RAU-FIPRO. Завдяки новій розробці, вдалося полегшити конструкцію металопластикових вікон на 40%, в порівнянні з технологією сталевого армування.

Екологічні вікна, оснащені п'ятикамерної системою Delight-Design, вигідно відрізняються серед інших металопластикових вікон своїми поліпшеними теплоізоляційними властивостями та функціональними перевагами.

Безпека екологічні вікна Рехау збільшується за рахунок використання високоякісного скла. Обробка скла включає в себе нанесення на поверхню спеціальної плівки, завдяки чому, при руйнуванні, скло не розлітається на осколки.

При виробництві екологічних вікон Віконечко застосовуються ПВХ-профілю концерну REHAU. Використовувані в профілі матеріали є відмітною рисою продукції REHAU. Вони складаються з солей та інших органічних речовин, які під впливом високих температур розплавляються в форму профілю. Але головне, екологічні вікна Рехау не містять в своєму складі свинцю, який негативно впливає на стан здоров'я! Виробництво вікон Віконечко відноситься до рециклювати типу, що зводить до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище.

Екологічні вікна Рехау відповідають всім екологічним стандартам Євросоюзу. Використання еко-вікон дозволяє зберегти не тільки здоровий мікроклімат у вашій квартирі, а й підтримати екологічний курс розвитку виробництва. Вибираючи екологічну продукцію, ми робимо важливий крок у бік поліпшення екологічної ситуації в межах своїх можливостей. Купуючи металопластикові вікна в Києві, ми допомагаємо зберігати дерева, що благотворно впливає на навколишнє середовище.


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net