Детально про скло

Компанія «Віконечко» піклується про вас і ваші балкони

Засклення балконів і їх благоустрій - коник компанії «Віконечко»! Якщо ви вирішили засклити або переобладнати ваш балкон, утеплити його або об'єднати з кімнатою для розширення площі - наші фахівці із задоволенням нададуть вам послугу «балкон під ключ».

Завдяки нам оновлений балкон стане одним з найулюбленіших місць у вашій квартирі. При роботі з клієнтами ми ставимо понад усе ваші зручність і комфорт, ваші уподобання та побажання!

При склінні ми використовуємо виключно високоякісні оригінальні профілі REHAU, виготовлені на заводах в Євросоюзі. Ці профілі пройшли обов'язкову міжнародну сертифікацію. Ціна наших послуг відповідає їх бездоганній якості. Для жителів міста Київ та Київській області всі виміри ми виконуємо безкоштовно. Ми надаємо офіційну гарантію на 10 років - ви можете бути впевнені в якості ваших засклених балконів і лоджій.

 

Що означає «балкон під ключ»?

Якщо ви замовляєте у нас «балкон під ключ», компанія «Віконечко» готова виконати наступні роботи з благоустрою ваших балконів і лоджій.

 1. Демонтаж або ремонт старих конструкцій, наявних на вашому балконі.
 2. Винесення балкона - в разі, якщо ви хочете збільшити його площу. Винесення можна здійснити за рахунок розширення всієї балконної плити або тільки заскленої частини, в такому випадку обладнують додаткове підвіконня.
 3. Монтаж даху балкона - якщо це необхідно.
 4. Об'єднання балкона з кімнатою, що включає часткове знесення і переобладнання розділяючої стіни - якщо ви хочете збільшити розміри своєї кімнати.
 5. Зовнішнє утеплення з використанням обшивки.
 6. Оздоблення і облицювання зовнішньої частини балкона.
 7. Скління балкона або лоджії - виконується з використанням різних профілів в залежності від того, який балкон ви хочете обладнати:
  • холодний або теплий;
  • зі звичайними або панорамними вікнами (так званий «французький балкон».
 8. Виконання внутрішніх робіт:
  • встановлення додаткових лагів;
  • утеплення внутрішніх стін, підлоги і стелі;
  • встановлення опалювальних приладів;
  • оздоблення внутрішньої частини балкона - укладання плитки, облаштування панелей;
  • монтаж шаф, полиць та інших меблів на балконі.

При виконанні всіх робіт ми використовуємо тільки якісні матеріали. Вам не доведеться турбуватися про доробляння - наші майстри здадуть балкон тільки після остаточного завершення всіх робіт.

 

Довірте нам свій комфорт

Ми гарантуємо вам швидке і якісне переобладнання вашого балкона.

Якщо ви хочете насолоджуватися терасою для відпочинку або оранжереєю для рослин, обладнаними на вашому балконі, або кімнатою, збільшеною за рахунок об'єднання з балконом, або зручною господарської лоджією, на якій можна зберігати продукти і сушити випрану білизну - звертайтеся до нас. Компанія «Віконечко» - найкращий вибір для ідеального благоустрою ваших балконів!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net