Детально про скло

Засклення балконів від фірми «Віконечко» - гарантія якості

Засклення балконів - відповідальне завдання, яке вимагає серйозного підходу. Якісне скління балкона або лоджії дозволить вам зберегти тепло в будинку, захистити ваше житло від зайвого шуму, зменшити кількість пилу і вологи, що проникає в квартиру, і навіть збільшити площу кімнати шляхом об'єднання її з балконом.

Фірма «Віконечко» займається склінням вже більше 10 років. Ми використовуємо профільні системи REHAU, які поставляють безпосередньо із заводів, розташованих в Європі. Всі металопластикові профілі, що використовує наша фірма, пройшли міжнародну сертифікацію, а тому висока якість - гарантована!

Наші фахівці-замірники ретельно заміряють ваш балкон, проведуть розрахунок кількості необхідних матеріалів і їх вартості. Для клієнтів, які живуть в місті Київ та Київській області, ми проводимо всі заміри абсолютно безкоштовно! Ціна скління балкона включає вартість всіх матеріалів, конструкцій і монтажу склопакетів.

Висока якість наших робіт не залишить вас байдужими і задовольнить найвибагливіший смак. На балкони і лоджії, засклені нашою фірмою, ми надаємо офіційну гарантію - 10 років.

 

Теплі і холодні балкони

Якщо ви вирішили засклити балкон, вам слід врахувати, що існують два варіанти облаштування заскленого балкона:

  • холодний балкон;
  • теплий балкон.

Переваги кожного з цих типів:

  • Холодний балкон - зазвичай використовується в господарських цілях. На такому балконі зручно зберігати продукти і речі, сушити білизну. Холодний балкон облаштовують без утеплення або з мінімальним утепленням, батареї опалення на нього не проводять. На холодному балконі бажано обладнати стелажі або шафи для зберігання продуктів. Скління такого балкона вимагає відповідального підходу - склопакети повинні витримувати низькі температури.
  • Теплий балкон - на такому балконі встановлюють опалювальні батареї, роблять зовнішню обшивку і облицювання для утеплення балкона. У разі, коли балкон планують об'єднати з кімнатою - частково зносять розділяючу стіну, формують арку, проводять відповідний ремонт. Об'єднання заскленого балкона з кімнатою дозволяє збільшити розміри вашого житла, зробити його більш світлим і затишним.

 

Варіанти облаштування теплого балкона

Існує велика кількість варіантів приміщень, які ви можете обладнати на заскленому теплому балконі. Особливо актуальним облаштування нового приміщення може бути в квартирах маленької площі, де на рахунку кожен квадратний метр. Ми можемо запропонувати вам такі варіанти облаштування утепленої лоджії або балкона:

  • робочий кабінет - якщо у вашій квартирі недостатньо місця, щоб організувати окремий кабінет для спокійної роботи, ви можете влаштувати його на утепленому і заскленому балконі. Встановіть комп'ютерний стіл і зручне крісло, поставте комп'ютер, облаштуйте різні полки - і маленький затишний кабінет до ваших послуг;
  • спортзал - невеликий спортивний зал на балконі - це цілком доступний варіант для кожного, у кого в квартирі є лоджія або балкон. Досить встановити кілька зручних тренажерів, підвісити турнік або кільця - і місце для домашніх тренувань готове;
  • тераса для відпочинку - поставте на заскленому балконі стіл і пару зручних шезлонгів, і ви влаштуєте собі чарівну терасу, на якій зможете пити ранкову каву або вечірні коктейлі з друзями;
  • зимовий сад - любителі домашніх рослин будуть в захваті від можливості організувати оранжерею на утепленому заскленому балконі. У такому приміщенні цілий рік можуть цвісти екзотичні рослини, а ви будете насолоджуватися їх виглядом.

Замовити послуги з скління балкона і лоджії якісними склопакетами REHAU та встановлення пластикових вікон ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті. Ви будете задоволені нашими послугами і сервісом!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net