Детально про скло

Енергозберігаючі склопакети Глас Трьош (Glas Trösch)

 

Зменшити втрату температури через скло допоможуть склопакети нового покоління Глас Трьош (Glas Trösch). Якщо і є справжні енергозберігаючі вікна, то це вони. Міцний і стійкий матеріал тривалий час зберігає первинний вигляд і легко миється.

Втрати тепла зменшуються на 56%, що набагато вище будь-яких інших показників. Навіть влітку прохолода більше зберігається всередині приміщення, якщо встановлені пакети Glas Trösch. Це бюджетна і цілком доступна новинка на українському ринку. Дані склопакети вже потіснили з ринку дорогі і затратні конструкції. Екологічність Glas Trösch не викликає сумнівів. Всі матеріали ретельно перевіряються і не є токсичними. В наявності всі сертифікати на продукцію.

З даними склопакетами витрати на кондиціонування влітку знижуються на 40%. Це значить, що якщо у вас поки немає кондиціонера, то може він і не знадобитися.

За допомогою Glas Trösch є можливість виготовляти віконні конструкції будь-якого масштабу. При цьому матеріал легко піддається обробці і стійкий до температурних перепадів. Технологія виготовлення викликає інтерес не тільки в приватних компаній, але і в архітекторів. Склопакети з даного матеріалу - краще рішення і для будинку і для бізнес - центрів.


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net