Детально про скло

Віконний калькулятор Rehau


Віконний калькулятор

Тут Ви можете розрахувати приблизну вартість вікна. Для професійного розрахунку під Ваші вимоги, рекомендуємо замовити виклик замірника додому!


Зручний і універсальний віконний калькулятор Rehau

Напевно, Ви вже підібрали для себе придивившись металлопластиковую конструкцію? А можливо Ви хочете оцінити приблизну вартість профільної системи підходящої саме Вам? У такому випадку, Ви на правильному шляху!

Спеціально розроблений віконний калькулятор допоможе Вам оцінити приблизну вартість металопластикової конструкції. Таким чином, Ви не тільки зможете скоординувати свій бюджет, але і підібрати необхідні додаткові елементи (москітну сітку, підвіконня і т.д.).

Віконний калькулятор Rehau дозволяє Вам:

  • вибрати тип конструкції (одно-, двох-, трьохстулкові або балконного типу);
  • задати необхідні параметри ПВХ конструкції (ширину, висоту);
  • вказати тип стулки (глуха, поворотна або поворотно-відкидна);
  • вибрати самостійно профіль (Rehau 60, 70, Brilliant, Geneo);
  • вибрати параметри склопакета (одно-, двокамерний);
  • визначитися, який і яких розмірів підвіконня Вам необхідний;
  • уточнити додаткові комплектуючі, вид стекол і необхідні роботи.

Для Вашої зручності всі розміри прийнято вказувати в міліметрах. Все гранично просто! Наші фахівці подбали, щоб калькулятор вікон був максимально зрозумілий для кожного користувача.

 

Rehau калькулятор - на що варто звернути увагу!

 

Ми створили дану форму таким чином, щоб користувачам було абсолютно не важко і швидко підрахувати приблизну вартість бажаної ПВХ конструкції. Однак ми рекомендуємо правильно підійти до прорахунку, інакше можуть виникнути непередбачені розбіжності в остаточній вартості.

Як правило, покупець не завжди правильно може виміряти ширину і висоту вікна. Тільки фахівець, який щодня працює з виміром і установкою може врахувати деякі нюанси, які Вам можуть здатися зовсім незначними.

Калькулятор вікон дає можливість вибрати простий і продуманий енергозберігаючий склопакет, який ще надійніше допоможе захистити Вас в зимовий час від втрати тепла, а в літній час не дасть приміщенню швидко нагрітися.

Також, ми хотіли б звернути Вашу увагу на тип обраної стулки. Якщо Ви підбираєте вікно для дому, яке до того ж єдине в кімнаті, то, як правило, глуха / не відкривається стулка Вам абсолютно не підійде. Через неправильну вентиляцію та герметичність вікна, повітря в кімнаті буде завжди важким.

В цей же час поворотна або поворотно-відкидна стулка допоможе підтримувати приміщення провітрюваним. Вартість таких конструкцій буде трохи дорожче, тому що вимагає установки спеціальної фурнітури.

 

Особливості роботи з віконним калькулятором

 

У віконному калькуляторі передбачена функція регулювання розміру стулок (при двох - і більше стулках). Зверніть увагу, що одна стулка повинна бути трошки більше глухою, для зручного догляду за нею.

У Rehau калькуляторі також можна вибрати москітну сітку, яка Вам по-справжньому знадобитися в літній час, коли дуже багато мошкари, а без свіжого нічного повітря буде неможливо обійтися. Її розміри розраховуються виходячи з зазначених раніше Вами параметрів майбутнього вікна.

Не варто забувати, що віконний калькулятор Rehau може мати невеликі розбіжності з реальною вартістю. Це може статися через те, що Ви, всього лише, могли забути вказати додаткову характеристику або неправильно заміряли розмір вікна.

Калькулятор вікон завжди розраховує ту вартість конструкції, яку Ви вказали в параметрах. Після самостійного прорахунку, перш ніж робити замовлення, ми рекомендуємо обов'язково зв'язатися з нами, щоб уточнити всі дрібниці.


Ми цінуємо час наших клієнтів, тому виконуємо свою роботу швидко і якісно!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net