Детально про скло

Офісні перегородки - ефективний спосіб організації робочого простору

Працездатність співробітників, а значить і загальний результат діяльності підприємства великою мірою залежить від того, наскільки комфортні умови створені в офісі. Навіть якщо ви купите якісні і зручні меблі, це не вирішить проблему, якщо в одному великому приміщенні працює багато людей. Постійні дзвінки, розмови, наради колег заважають зосередитися, в результаті чого людина відволікається і її працездатність падає.

Виправити цю ситуацію допоможуть офісні перегородки. Це сучасне зручне і функціональне обладнання, яке покликане створювати окреме робоче місце для кожного співробітника. Не варто витрачати гроші на перепланування приміщення або зведення стін - це клопітка, витратна і абсолютно безглузда справа. За допомогою офісних перегородок вдасться вирішити безліч функціональних завдань.

 

Переваги офісних перегородок

 1. Ефективна організація простору. Офісне приміщення може мати не зовсім правильну форму, через що буває складно грамотно розмістити всіх співробітників. Перегородки допомагають функціонально розділити приміщення на зони і окремі кабінети в єдиному інтер'єрі.
 2. Презентабельність. Як відомо, офіс є обличчям компанії, а перегородки дають можливість надати йому дорогий представницький вигляд, який викликає довіру у клієнтів.
 3. Звукоізоляція. Кожному співробітнику буде комфортно працювати, адже йому не доведеться відволікатися на сторонні шуми. Рівень звукоізоляції варіюється в залежності від типу і товщини офісної перегородки.
 4. Мобільність. За рахунок збірно-розбірної конструкції можна створити нові робочі місця, оперативно перепланувати приміщення, не зупиняючи при цьому роботу самого офісу.
 5. Швидкість монтажу. Установка модульних перегородок, на відміну від зведення капітальних стін, займає мінімум часу (від 2 до 20 годин). При цьому відбувається монтаж практично без бруду і шуму, адже перегородки готуються на виробництві і на об'єкт приходять в уже зібраному вигляді.
 6. Універсальність. Завдяки своєму естетичному зовнішньому вигляду, офісні перегородки також підходять для установки в торгових центрах, медичних установах, банках, фітнес-центрах, громадських і адміністративних будівлях.

Сьогодні офісні перегородки дають можливість врахувати всі параметри і нюанси приміщень, а саме: обмеженість простору, ергономічність, надлишок або недолік світла. Вони дозволяють заховати електропроводку і інженерні комунікації, управляти жалюзями і встановлювати двері.

 

Основні типи офісних перегородок і як вони можуть використовуватися?

Перегородки стають такими ж атрибутами приміщення, як і стіл, стілець або комп'ютер, тому повинні відповідати експлуатаційним і естетичним вимогам, а також загальному оформленню офісу. Вони можуть бути:

 1. Скляними, які часто можна побачити в торгових центрах, магазинах, а також в переговорних кабінетах офісів. Заповнюються загартованим склом товщиною 8-12 мм. Двері встановлюють з розпашним або розсувним механізмом.
 2. Алюмінієвими, які вважаються найбільш часто вживаними. Каркас виготовляється з алюмінію, що робить конструкцію легкою і пересувною.
 3. Пластикові, які відносяться до економ-класу. Незважаючи на те, що за зовнішніми даними такі перегородки трохи поступаються скляним або алюмінієвим, однак при певному підході і втіленні також можуть стати ефектною окрасою офісу.

Крім матеріалу виготовлення, сучасні офісні перегородки також відрізняються функціональним призначенням. Вони можуть бути стаціонарними, які встановлюються на постійній основі, а також мобільними, які легко переносяться з одного місця на інше залежно від потреб.

 

Вартість офісних перегородок в Києві

Якщо ви хочете облаштувати офісне приміщення по вищому розряду, перегородки - це набільш доступний і недорогий варіант. Виходячи зі своїх уподобань, можете вибрати певний тип, який підійде під інтер'єр приміщення.

Дізнатися ціни на офісні перегородки можна по телефону:

(044) 360 2526; (067) 179 2233; (063) 040 6767

 

Офісні перегородки від компанії "Віконечко"

 1. Висока якість виготовлення. Ми використовуємо найкращі матеріали, які забезпечують надійність і міцність конструкції протягом довгих років.
 2. Бездоганний дизайн, завдяки якому офісне приміщення виглядає стильно, модно і актуально.
 3. Ретельний контроль над усіма етапами виробництва, що дозволяє уникнути браку і будь-яких неточностей під час виготовлення.
 4. Великий ціновий діапазон. Ви зможете підібрати гідний варіант, виходячи з величини свого бюджету.
 5. Велике розмаїття стильових втілень. Ми пропонуємо перегородки глухі і з комбінуванням матеріалів.

Поспішайте замовити перегородки, які перетворять стандартне приміщення до невпізнання! Їх можна використовувати для візуального розширення простору, збільшення світлопотоку, а також підвищення продуктивності роботи офісу.


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net