Детально про скло

Дах на балкон

Балкони на останніх поверхах будинків, в особняках або в старих будинках нетипового планування, часто не мають даху. Це призводить до багатьох значних незручностей - на такий балкон затікає дощова вода, падає сніг, по ньому б'є град. На балконі без даху не вдасться постояти, милуючись видами, коли накрапує навіть слабенький дощик. І вирощувати рослини у вазонках на такому балконі проблематично - їх може залити водою під час грози, або сонце може спалити їх жаркими променями опівдні.

Облаштування даху стане відмінним рішенням для балкона на верхньому поверсі. А при склінні такого балкона монтаж даху є обов'язковим пунктом.

Компанія «Віконечко» здійснює монтаж дахів для балконів в короткі терміни і з максимальною якістю! Наші фахівці проводять всі роботи по ремонту та благоустрою балконів та лоджій, в тому числі скління, утеплення, винесення і установку покрівлі для різних типів балконів. Ми маємо досвід роботи більше 10 років. Всі наші клієнти незмінно задоволені високою якістю робіт.

 

Матеріали для даху на балкон

Дахи на балконах роблять зазвичай похилими, щоб на них не накопичувалися сніг і бруд, не застоювалася вода. Для облаштування даху спочатку необхідно обладнати каркас.

Найкращим вибором для балконних дахів є такі матеріали:

  • профнастил - гофровані листи з оцинкованої сталі, що мають полімерне покриття. Характеризується легкістю і пожежобезпечністю;
  • ондулін - також гофрований листовий матеріал з волокнистим наповнювачем, характеризується високою стійкістю до зовнішніх впливів, безшумністю під час дощу;
  • металочерепиця - листовий матеріал для покрівлі, що характеризується легкістю, високою міцністю і естетичними якостями;
  • скло - чудово підходить для заміського будинку. Прозорий дах на балкон з особливо міцного скла забезпечить відмінну світлопроникність.

Для монтажу дахів і дашків на балкон використовуються також і інші матеріали.

 

Балконні дахи від фірми «Віконечко» - довговічність і відмінна якість!

Компанія «Віконечко» пропонує встановити дах або дашок на балкон з найбільш підходящого для вас матеріалу. Ми вважаємо важливим індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому підберемо найкращий варіант саме для вашого балкона! Заміри для жителів Києва та області проведемо безкоштовно. Ми гарантуємо високу якість робіт і матеріалів, довгий термін служби і функціональність даху для вашого балкона.

Телефонуйте - і ми подбаємо про красу і благоустрій ваших балконів!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net