Детально про скло

Французькі балкони - вишуканість стилю

Варіант скління балконів, який носить назву «французький балкон» - мабуть, найбільш вишуканий з усіх існуючих. Особливість такого скління в тому, що прозорі склопакети встановлюють на всю висоту балкона або лоджії - від підлоги до стелі. Таке панорамне скління робить всю конструкцію легкою, балкон здається невагомим, немов би «літає» над землею.

Як і французькі вікна, такий тип балконів прийшов до нас з країни витончених людей і вин, вічно молодих жінок і бравих чоловіків - з Франції. Скління до підлоги значно збільшує освітленість кімнат, дозволяє без перешкод милуватися виглядом з вікон. Французькі балкони стають все більш популярними, їх облаштовують не тільки в сучасних нових будинках - в багатоповерхових будинках побудови минулого століття мешканці також часто бажають переобладнати балкони на французький манер. І це пояснюється саме бажанням збільшити освітленість приміщень, а також додати «родзинку» свому житлу.

 

Особливості французьких балконів

Основна відмінність французького балкона від звичайного полягає в тому, що такий балкон не має парапету - металевої або бетонної огорожі. Монтаж світлопрозорих конструкцій проводять безпосередньо на бетонній плиті підлоги.

Такий балкон виготовляють зазвичай без підвіконь, оскільки для них немає відповідної опори.

Французькі балкони бувають двох типів:

 • перший тип виготовляють з прозорими склопакетами у верхній і в нижній частині;
 • другий тип роблять з тонованими або матовими склопакетами в нижній частині балкона. Це робить балкон дещо менш світлим, але більш звичним в нашому розумінні.

Обидва цих типи зовні виглядають дуже елегантно і легко.

 

Переваги французьких балконів

Серед позитивних якостей такого типу скління відзначають:

 • підвищену освітленість самого балкона і кімнат;
 • візуальне збільшення приміщення;
 • можливість безперешкодно милуватися видами з квартири і з самого балкона. Слід зазначити, що це є дуже актуальним для жителів Києва, особливо в будинках на набережних Дніпра, які славляться надзвичайно ефектними пейзажами;
 • чудовий естетичний вигляд;
 • економію коштів на утеплення і облицювання парапету.

Однак є і деякі недоліки, наприклад:

 • перегрів об’єму балкона в сонячні літні дні і переохолодження в морози. Ця проблема, однак, легко вирішується за допомогою світловідбиваючих плівок на склопакетах, облаштування вентиляції та обігріву приміщення балкона;
 • велика вага конструкцій, в зв'язку з чим установка таких балконів або лоджій може мати обмеження. Наприклад, в старих будинках не рекомендують встановлювати металопластикові склопакети, а бажано використовувати алюмінієві профілі;
 • значна площа скла, яке доводиться регулярно мити;
 • висока вартість профілів.

Незважаючи на перераховані недоліки, французькі вікна завойовують все більшу популярність у любителів елегантного стилю.

 

Компанія «Віконечко» - найкращий варіант для заскління ваших балконів

Якщо ви вирішили обладнати в своєму будинку французький балкон - компанія «Віконечко» допоможе вам створити справжній шедевр, що буде відрізнятися не тільки красою, але й високою функціональністю.

Наша фірма використовує виключно профільні системи REHAU. Їх поставку ми здійснюємо безпосередньо з європейських заводів, оминаючи посередників. Всі склопакети пройшли міжнародну сертифікацію. Ми надаємо своїм клієнтам 10 років гарантії на всі профілі. Ціна профілів відповідає їх високій якості.

Замовляючи французьке скління в компанії «Віконечко», ви можете бути впевнені в його довговічності і міцності. Ми пропонуємо широкий вибір прозорого і тонованого скла, стандартних і полегшених профілів для ваших балконів. Заміри балконів для жителів Києва та області проводимо безкоштовно.

Наша фірма гарантує надійність і високу якість продукції! Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net