Детально про скло

Утеплення балкону

Благоустрій балкону неможливий без його утеплення. Якщо ви хочете засклити балкон або лоджію, і використовувати їх як додаткове приміщення для відпочинку, роботи або господарських потреб - вам слід подбати про збереження тепла всередині балкона.

Компанія «Віконечко» пропонує вам повний комплекс послуг з благоустрою балконів і лоджій, і в тому числі - утеплення балкона. Ми гарантуємо високу якість робіт і довгу службу оновленого нами балкона. Ми піклуємося про затишок і комфорт вашого будинку. З нами ваші балкони стануть зручними і гарними!

 

Особливості утеплення балконів і лоджій

Утеплення балконів і лоджій забезпечує утеплення квартири в цілому. Ступінь утеплення балкону залежить від того, опалюється він чи ні.

  • Неопалювані балкони - зазвичай утеплюють одним шаром утеплювача. Часто в таких випадках використовують пінопласт, який бездоганно виконує функцію утеплювача в неопалюваних приміщеннях. Більш дорогі матеріали в такому випадку використовувати невигідно і недоцільно, оскільки балкон все одно буде охолоджуватися через велику площу скління, особливо взимку, в морози.
  • Теплі балкони - якщо на ваш балкон або лоджію проведено опалення, або якщо лоджія об'єднана з кімнатою, то необхідно подбати про більш серйозне утеплення. У таких випадках спочатку укладають гідроізоляцію, а потім - утеплювач, який бажано укласти в два шари.

Для утеплення теплих балконів використовують такі матеріали:

  • изолон;
  • пенофол;
  • стиродур (екструдований пінополістирол)
  • мінеральну вату.

Всі ці утеплювачі мають відмінні теплоізоляційні властивості і одночасно - невелику вагу, що дуже важливо при виборі відповідного матеріалу. При склінні і утепленні балкону його вага збільшується, і інколи - значно. При надмірному збільшенні ваги необхідно подбати про додаткове укріплення балкону.

 

Внутрішнє і зовнішнє утеплення балконів

Утеплення балконів буває:

  • внутрішнє;
  • зовнішнє.

Зовнішнє утеплення проводиться фахівцями-альпіністами і часто вимагає великих зусиль.

У багатьох випадках зовнішнє утеплення зробити неможливо. У центральній частині міста Києва та багатьох інших старовинних містах, на фасадах старовинних будинків заборонено проводити подібні роботи. Тому утеплення балконів і лоджій зсередини може бути єдиною можливістю зберегти тепло.

При внутрішньому утепленні теплоізоляційний матеріал укладають на парапет балкона, на стіни і на підлогу. Чудовим варіантом для обігріву балкона і збереження тепла може стати обладнання теплої підлоги. Особливо це актуально, коли в квартирі живуть маленькі діти, або коли ви хочете обладнати на балконі приміщення для відпочинку чи додаткову кімнату.

 

Фірма «Віконечко» гарантує тепло у вашому домі!

Звертайтесь у компанію «Віконечко», і ви забезпечите тепло на ваших балконах і у всій квартирі. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом монтажних робіт. Для жителів Києва і області всі виміри ми виконуємо безкоштовно. Ціна робіт по утепленню приємно здивує вас!

Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті - і ми подбаємо про тепло та затишок ваших балконів!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net