Детально про скло

Розсувні вікна

Розсувні вікна - новинка в наших будинках. Велика частина населення пострадянського простору звикла до звичайних вікон, стулки в яких відкриваються. Розсувні вікна - менш звичний варіант, однак у багатьох випадках вони можуть бути набагато більш функціональними. Вихід на терасу або балкон, французьке вікно або звичайне, однак в невеликій кімнаті, можуть бути значно зручнішими, якщо розсуваються в сторони.

Компанія «Віконечко» пропонує вам ознайомитися з цим зручним нововведенням. Встановивши в своєму будинку розсувні вікна, ви відразу ж оціните всі їх переваги. А висока якість встановлених нашою компанією віконних профілів Rehau не залишить вас байдужими! Зручність у використанні і легкість у догляді, довгий термін бездоганної служби з гарантією на 10 років - ось далеко не повний перелік відмінних якостей металопластикових вікон від Rehau. Фірма «Віконечко» пропонує повний комплекс послуг з установки вікон у вашому будинку, в тому числі - надзвичайно зручних розсувних пластикових вікон від Rehau.

 

Основні переваги розсувних вікон

Чому наші клієнти вибирають розсувні вікна? Ми розповімо про основні переваги цього виду скління.

  1. Зручність провітрювання в невеликому приміщенні - мабуть, це одна з основних переваг розсувних вікон. Якщо у вас маленька кімната або кухня, відчинити навстіж вікно буває незручно, а часом і неможливо. Однак влітку, в спеку дуже хочеться відкрити вікно ширше. В цьому випадку розсувні вікна стануть відмінним рішенням! Стулка, що відходить убік, практично не займає додаткового місця, і в той же час ваше вікно може бути розкрите навстіж і повністю пропускати свіже повітря. Ця властивість особливо актуальна для невеликих за площею квартир в будинках забудови ХХ-го століття.
  2. Використання на балконах - ще більш зручним може стати використання розсувних вікон на засклених балконах або лоджіях. Приміщення вузького балкона стає ще меншим, коли ви розкриваєте стулку вікна навстіж. Розсувні стулки дозволяють розкривати вікна, не займаючи собою весь простір балкона. Ви можете просто акуратно зсунути їх в сторону.
  3. Можливість великої площі скління - завдяки особливостям конструкції, розсувні вікна можуть бути ширшими від звичайних - ширина їх стулок може становити більше 1,5 метрів. Розсувні вікна не потребують додаткових поздовжніх перекладин, а значить - проникнення світла не буде обмежене. Таке скління може бути досить великим за площею. Насолоджуйтесь видами зі своїх вікон без будь-яких перешкод!
  4. Висока герметичність - в розсувних металопластикових профілях Rehau використовуються два, а за бажанням клієнта - і три контури EPDM-ущільнювачів, що забезпечує високу теплоізоляцію. Установка енергозберігаючого склопакета ще сильніше збільшить герметичність, і забезпечить істотну економію енергії і тепла в приміщенні навіть у зимовий час.
  5. Естетичність - завдяки великій площі скління, розсувні вікна можуть використовуватись і в сучасних будинках, в якості французьких вікон, для обладнання ефектного виходу на терасу, галерею або в сад - якщо мова йде про заміський будинок. Спектр їх застосування дуже широкий. Такі вікна забезпечать відмінний вигляд з кімнат і високу освітленість всередині будинку.

 

Типи розсувних вікон

Існують такі типи розсувних вікон:

  • Вікна з нахилено-зсувною фурнітурою - такий тип вікон відкривають спочатку на себе і потім - зсувають вбік. В них використовуються ПВХ профілі Rehau.
  • Термоізольовані алюмінієві розсувні вікна - в них використовуються системи EPDM-ущільнювачів. Ці вікна відкриваються в сторону.
  • Нетермоізольовані алюмінієві розсувні вікна- в них використовують щіткові ущільнювачі. Такі вікна можна встановлювати на балконах, терасах і верандах без опалення.

 

Замовте розсувні вікна в компанії «Віконечко»!

Ми поставляємо тільки оригінальні металопластикові вікна Rehau, виготовлені безпосередньо на заводах виробника в Євросоюзі. Розсувні вікна від Rehau відомі своєю високою якістю і зручністю. Ви зможете вибрати найбільш підходящий для ваших умов тип профілю, а також колір рам і кількість ущільнювачів.

Всі виміри для наших замовників, які живуть в Києві і області, ми проводимо безкоштовно. Ми пропонуємо вам оптимальне співвідношення ціна-якість.

Звертайтеся в нашу компанію - ми встановимо вам сучасні і якісні вікна!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net