Детально про скло

Нестандартні вікна - не проблема з компанією «Віконечко»!

У наші дні багато жителів столиці та інших великих міст переїжджають зі стандартних квартир банальних багатоповерхівок в сучасні заміські особняки. І якщо будинок побудований за індивідуальним проектом, а особливо якщо архітектор, який спроектував його - особистість творча, то вікна в будинку будуть сильно відрізнятися від типових прямокутних вікон. Якщо вся будівля - витвір архітектурного мистецтва, то хіба будуть в ньому доречними звичайні вікна?

Сучасні архітектори люблять нестандартні рішення. Обладнуючи витончені балкони і галереї, веранди і тераси, вони не залишають без уваги і віконні отвори. Так народжуються вікна незвичайних форм - круглі і овальні, трикутні і багатокутні, а також різних неправильних форм, які сподобалися дизайнеру.

І коли приходить час склити такі отвори, виникає питання - де знайти відповідний склопакет?

Компанія «Віконечко» допоможе вам впоратися з такими проблемами! Нові інженерні рішення, втілені в сучасних віконних профілях Rehau, дозволяють створити пластикові вікна будь-якої форми, навіть найбільш нестандартної. Ви також можете вибрати потрібні кольори віконних рам. І при цьому склопакет зберігає свої основні функції:

 • відмінну світлопропускну здатність;
 • енергозберігаючі властивості;
 • герметичність;
 • шумоізоляцію та інші.

Висока якість віконних профілів Rehau гарантується доставкою їх безпосередньо з європейських заводів виробника. Ми даємо 10 років гарантії на всі металопластикові вікна, які ви замовите у нас.

 

Нестандартні вікна - які вони бувають?

Які ж вікна вважаються нестандартними? Крім зовсім складних форм, які іноді приходять в голову талановитим дизайнерам, нестандартними зазвичай називають:

 • круглі вікна - доречні в передпокої або у ванній, але можуть чудово виглядати також і в будь-якій кімнаті;
 • овальні вікна - прекрасні в будь-який з кімнат вашого будинку;
 • трапецієподібні вікна - один з найкращих варіантів для мансарди;
 • трикутні вікна - можуть також використовуватися в мансардах, або над вхідними дверима в передпокої, а також у спальні, в дитячій кімнаті та інших приміщеннях;
 • квадратні вікна - часто зустрічаються в сучасних багатоповерхових будинках, а в особняку можуть чудово виглядати на сходовому прольоті;
 • арочні вікна - один з улюблених варіантів вікон в заміських будинках. Надають будь-якому приміщенню індивідуальність і витонченість;
 • еркерні - дозволяють створити надзвичайно вишукане приміщення у вашому будинку - еркер, де ви будете із задоволенням проводити свій час з гостями або на самоті;
 • шестикутні – чудові в якості панорамних вікон в кімнатах з гарними видами;
 • французькі вікна - також вважаються нестандартними;
 • складні вікна - так називають варіанти, які складаються з декількох частин різних форм.

Всі ці різні форми вікон можна створити з ПВХ-профілів виробництва фірми Rehau. Особливості конструкції профілів цього виробника роблять можливим виготовлення вікон не тільки незвичайної форми, але і нестандартних розмірів. Якщо вам потрібно замовити панорамне вікно на всю стіну або крихітне віконце для сходового прольоту - з профілями Rehau це стає цілком можливим!

 

Здійсніть сміливі мрії з компанією «Віконечко»!

Якщо ви мрієте додати родзинку вашому будинку у вигляді вікон незвичайної форми - звертайтеся у фірму «Віконечко». Ми втілимо в життя ваші найсміливіші уявлення про вікна! Вікна будь-якої форми і забарвлення будуть виготовлені і встановлені в найкоротші терміни, і ціна буде прийнятною для вас - всі виміри для киян ми робимо безкоштовно!

Зверніться в компанію «Віконечко» - і ми додамо індивідуальність вашому житлу!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net