Детально про скло

Сучасні і унікальні алюмінієві конструкції

А Ви б хотіли, щоб Ваша квартира або офіс виглядали на всі 100%, а головне без особливих витрат? Варто тільки озирнутися, і Ви з подивом помітите, що легені і в той же час прочниеалюмініевие конструкції успішно справляються з цією функцією. Вони допомагають не тільки створити неповторні композиції, але і полегшують монтаж цілих систем.

 

Уявіть, як би зараз обходилися офіси та бізнес центри без такого матеріалу? Абсолютно вірно, було б просто неможливо швидко і якісно розбити величезне приміщення на затишний офіс з окремими, ізольованими один від одного кабінетами.

 

Незамінні конструкції з алюмінію та їх переваги:

  • зручне і швидке монтування нових систем;
  • не схильний до корозії, як інші метали;
  • дуже міцний;
  • не реагує на атмосферні перепади температур, підвищення / пониження вологості, а також на вміст солей в повітрі;
  • НЕ іскрить при ударах;
  • конструкції з алюмінієвого профілю повністю бактерицидні, що робить їх легкими у догляді та безпечними;
  • надає приємний, а головне сучасний стиль приміщенню.

 

Сьогодні, навіть найбільший недолік алюмінію - висока теплопровідність, не перешкода для виготовлення енергозберігаючих віконних, дверних, фасадних та інших конструкцій, які міцно увійшли в наше життя.

Дедалі більшого поширення набувають алюмінієві конструкції Київ, і його компанії в свою чергу пропонують широкий вибір різних конфігурацій, в які, за бажанням можна встановити теплоізоляційні вставки. Для вуличного варіанту ізоляція є важливим і необхідним елементом, яка не тільки запобігає промерзання, але й не дає нагріватися конструкції влітку.

 

 

Як формується ціна на алюмінієві конструкції

 

1. Товщина матеріалу

Дуже важливо враховувати товщину матеріалу при формуванні повної вартості. Адже існують вироби, призначені для внутрішнього і зовнішнього використання. Алюмінієві конструкції ціна яких безпосередньо залежить від товщини матеріалу, умовно можна розділити на дві підгрупи: від 0.5 до 2 мм і від 1.5 до 4 мм. Перша група, як правило, придатна для використання всередині приміщення, а друга - для зовнішніх робіт (оздоблення фасадів, вітрин і т.д.).

 

2. Обробка матеріалу

У загальну вартість також закладається і робота з обробки первинного матеріалу: фарбування, покриття спеціальними сумішами, надання вигнутою, непрямий форми. Характер покриття безпосередньо впливає на конструкції з алюмінію, надаючи міцність, довговічність, а також естетичну красу приміщенню або фасаду.

 

3. Складність установки

Алюмінієві конструкції в Києві стали дуже популярними за останні пару років, адже вони дозволяють не тільки швидко збирати системи різних складнощів, але й надають родзинку фасаду і приміщенню зсередини.

 

Важливо не забувати, що монтаж даних систем необхідно довірити професіоналам, які зможуть гарантувати надійність всієї конструкції. Також, на вартість робіт впливатиме складність всіх елементів і технологія монтажу.

 

 

Які ще бувають конструкції з алюмінієвого профілю?

 

Ви ніколи не замислювалися, як багатогранно застосування цього легкого і міцного матеріалу в нашому житті? Алюміній і його сплави не тільки використовується в машинобудуванні, суднобудуванні, а й ефективно застосовуються для нашого з Вами комфорту. Так, які ж конструкції з алюмінію Ви завжди можете замовити у нас?

 

1. Вітражні та віконні конструкції

       Завдяки тонким і міцним матеріалами, які створюють ефект прозорості, вітражні вікна все більше встановлюють на фасадах сучасних висотних житлових і бізнес будівель. У житлових приміщеннях, як правило, монтують конструкції з термостатом, а в промислових - без.

 

2. Двері та офісні перегородки

Встановивши такі двері, Ви неодмінно порадієте їх якості, а головне міцності. Використовуючи різні матеріали їм можна додати різні відтінки, задекорувати під фасад або внутрішній інтер'єр приміщення. До того ж вони будуть легкими і функціональними, а також дозволяють використовувати їх у різних кліматичних умовах.

А якщо Ви захочете швидко і красиво розділити велику площу на зручні офіси, тоді Вам просто не обійтися без офісних перегородок. Всього лише за один-два дні можна повністю переобладнати приміщення, яке до того ж не треба буде ще й ремонтувати.

 

3. Зимовий сад

Погодьтеся, зимовий сад - та родзинка, яка привнесе як в будинок, так і офіс шматочок природи. Тут можна буде не тільки відпочити, поповнити сили, а й помилуватися рідкісними рослинами, послухати приємну музику і отримати натхнення для більш продуктивної роботи.

 

4. Фасадні конструкції

Якщо пройтися вулицями сучасного міста, Ви практично не знайдете жодної будівлі, де б не використовувалося дане рішення. Чим примітна алюмінієва конструкція, так це легкістю монтажу, довговічністю і естетичної красою.

У ригельні стійки монтується склопакет, який має низку властивостей - шумо-і звукоізоляцією. Заповнюючи внутрішній простір не обов'язково використовувати склопакети, ми пропонуємо різні матеріали: натуральний камінь, композит і керамограніт.

 

 

Ми завжди допоможемо і підкажемо Вам, що і як вибрати, щоб Ваші вкладення були максимально виправданими!


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net